ماموریت هوارام

در صنعت تهویه مطبوع کشور ، معمولا از روشهاي قدیمی و یا از محصولات وارداتی که با اقلیم و شرایط اقتصادي و فرهنگی ، هماهنگ نیست ، استفاده می کنند.لذا ، ما خود را متعهد به طراحی و تولید محصولات هوشمند و با کیفیت ، جهت تامین هواي متناسب با استانداردهاي جهانی صنعت تهویه مطبوع ، می دانیم و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

air-conditioner

از سال 1380 با تلاش هاي گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف ، با هدف افزایش قابل توجه راندمان و هوشمند سازي در صنعت تهویه مطبوع ، ایده اصلی این محصولات ، که در بسیاري از کشورها از جمله آمریکا در حال استفاده بود ، شکل گرفت .
شرکت هوارام دما ، عضو هلدینگ شرکت انرژي کشور با اتکا به قریب 50 سال سابقه ، در تولید محصولات گرمایشی و سرمایشی ، با هدف تولید محصولات هوشمند ، راندمان بالا آغاز به کار نمود .
محصولات هوارام با پشتوانه توان بالاي لجستیک ، مهندسی ، تولید ، فروش ، خدمات پس از فورش شرکت انرژي ، به عنوان سیستم تهویه مطبوعی کارآمد و پیشرفته جایگاهی جدید ، در بازار تهویه مطبوع کشور پیدا کرد .

air-conditioner (3)

در این مسیر ما قادر خواهیم بود با دانش فنی و تجربه بالا ، بسیاري از نیاز هاي تهویه مطبوع را ، پاسخ دهیم و آمادگی همکاري و تبادل نظر با تمامی مهندسین مشاور و مصرف کنندگان نهایی را داریم .

کاهش هزینه های مصرف

استهلاک کمتر

تامین آسایش بیشتر

راندمان بالاتر

گواهی های ثبت اختراع

لوح تقدیر

نمایشگاه ها

نمایشگاه ISH آلمان-1397

tasisat

نمایشگاه ساختمان تهران -1397

tehran

نمایشگاه تاسیسات تهران-1397

با صادرات بیش از 1000 دستگاه در سال

دفتر شرکت هوارام در عراق